JETONS - REKENPENNINGEN - BRUSSEL. GEHEIME VERSTANDHOUDING VAN PHILIPS. 1658 Borstbeeld Philips IV naar rechts. Kz. gekroond Spaans wapen omhangen met het Gulden Vlies.Dugn. 4120; vL. II 430/416. Mooi exemplaar met nog iets originele koperkleur Zeer fraai +/Vrijwel prachtig
Price realized | 35 EUR |
Starting price | 32 EUR |
Estimate | 40 EUR |