HISTORIEPENNIGEN - HISTORICAL MEDALS - OP DE INVOERING VAN DE NIEUWE NEDERLANDSE WETGEVING 1838, by door J.P. Schouberg. Borstbeeld Willem I naar links. Kz. Gerechtigheid met weegschaal en zwaard, gekroonde Nederlandse leeuw aan haar voeten.Dirks 539.AE 64.5 mm. Minieme krasjes in het veld Bijna prachtig
Price realized | 120 EUR |
Starting price | 80 EUR |
Estimate | 100 EUR |