HISTORIEPENNIGEN - HISTORICAL MEDALS - PHILIPS WILLEM, PRINS VAN ORANJE. 1607 Borstbeeld naar links. Kz. gekroond wapen. vL. II 25.AR gegoten 32.2 mm. 13.30 g. Gebruneerd en iets opgewerkt, zoals gebruikelijk Zeer fraai
Price realized | 160 EUR |
Starting price | 160 EUR |
Estimate | 200 EUR |