HISTORIEPENNIGEN - HISTORICAL MEDALS - RELIGIEUZE PENNING, VERMOEDELIJK EEN PESTPENNING z.j. (ca. 16e eeuw) De Bronzen slang. Kz. Christus aan het kruis.De voorstelling van dit exemplaar doet in het bijzonder denken aan de Pesttalers uit het Ertsgebergte/Joachimsthal.Verguld lood. 49.6 mm. Afgehaald oogje, krassen Zeer fraai
Price realized | 160 EUR |
Starting price | 160 EUR |
Estimate | 200 EUR |