HISTORIEPENNIGEN - HISTORICAL MEDALS - STAKING VAN DE NEDERLANDSE SPOORWEGEN IN 1944 (2) (1945), by door (J.Ph. v. Zegveld). Gevleugeld wiel d.m.v. remschoen op de rails geblokkeerd. Op achtergrond de Nederlandse vlag. Kz. 5–regelige tekst, Nederlandse leeuw op achtergrond. KB. 1648.AE verzilverd 50 mm, waarvan één exemplaar in het originele doosje van Begeer. Beide met kleine gebreken, hetgeen bij deze stukken vrij gebruikelijk is Zeer fraai
Price realized | 40 EUR |
Starting price | 40 EUR |
Estimate | 50 EUR |