HISTORIEPENNIGEN - HISTORICAL MEDALS - HERINNERINGSPENNING DIENSTVERBAND RIJKSMUSEUM (1964), by door (Th. v.d. Pant). Het Rijksmuseum in hoog reliëf. Kz. Nederlandse leeuw met opgeheven zwaard en omschrift HERINNERING · DIENSTVERBAND · RIJKSMUSEUM · AMSTERDAM ·.AE gegoten 83 mm. In originele cassette. R Prachtig
Price realized | 120 EUR |
Starting price | 80 EUR |
Estimate | 100 EUR |