HISTORIEPENNIGEN - HISTORICAL MEDALS - LEIDEN. 2e EEUWFEEST VAN HET ONTZET/ BICENTENNIAL OF RELIEF 1774, by door Th. v. Berckel. Stedenmaagd vertrapt Geweld en zet de leeuw de vrijheidshoed op. Kz. staande Religie bij altaar. VvL. 494a; KPK 3276; de W. 39. AR 27.7 mm. 6.37 g Prachtig
Price realized | 50 EUR |
Starting price | 48 EUR |
Estimate | 60 EUR |