Lot Provinciaal (40+) Voornamelijk Dubbele Stuivers, Bezemstuivers en Duiten, echter ook een 'Pietje' 1781 en iets Zuidelijke Nederlanden. Gemiddeld Fraai tot Zeer Fraai