Bourgondische kruisrijksdaalder 1568, Silver, PHILIPS II 1555–1581 Twee gekruiste stokken op gekroonde vuurstaal tussen jaartal PHS· D· G· HISP· Z– · REX· DNS· TRAIEC stadsschild. Kz. gekroond wapen met keten van het Gulden Vlies ·DOMINVS· MI - HI· ADIVTO(R·).GH. 240.16; Delm. 95; vdCh. 24.17-20; Dav. 8522.Uit veiling Schulman 15 van 6-7 november 1995, kavel 242.27.46 g. Iets corrosie Bijna zeer fraai
Price realized | 80 EUR |
Starting price | 64 EUR |
Estimate | 80 EUR |