Bezemstuiver 1738, Gold In goud geslagen op het gewicht van een halve dukaat. In het veld · ❀ · / HOL / LAN / DIA· / jaartal. Kz. pijlenbundel tussen I – S in een tulprand. Gladde rand.Delm. 820; V. 56.6.1.69 g. Muntplaatje iets onregelmatig Zeer fraai/Zeer fraai +
Price realized | 180 EUR |
Starting price | 112 EUR |
Estimate | 140 EUR |