Daalder van 30 stuiver 1685, Silver Wapentjes van de Utrechtse steden in het veld, de bovenste twee tussen waarde 30 – ST, onderaan jaartal. Kz. gekroond provinciewapen met schildhouders, CONCORDIA RES / PARVÆ CRESCUNT in cartouche.Delm. 1086; V. 109.4.Uit veiling Schulman 16 van 22-23 april 1996, kavel 459.13.42 g. Centraal iets zwak uitgemunt, echter mooi van kleur Bijna zeer fraai
Starting price | 64 EUR |
Estimate | 80 EUR |