II RP, Odznaka Szkoła Podchorążych, Ostrów Mazowiecka - Michrowski srebro Piękny egzemplarz odznaki absolwenckiej wykonanej w srebrze przez Michrowskiego wg projektu Karola Kuźmińskiego. Rzadsza na rynku wersja bez inicjałów grawera na sztancy odznaki, widoczne dopiero w postaci imiennika obok państwowej cechy srebra. Lekkie ślady noszenia. Nakrętka zgodna. Opis odznaki: tarcza w postaci stylizowanego orła trzymającego naramiennik z inicjałami SP pod koroną; Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Srebro, wymiary 40,5 mm/37,5 mm.
Price realized | 348 EUR |
Starting price | 220 EUR |