Wielka Brytania, Sygnet Ładny, klasyczny sygnet. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Złoto .375, rozmiar 24, masa łączna wyrobu 6,96 g.
More photos and full item description available on auction site here
Price realized | 218 EUR |
Starting price | 109 EUR |