O pociechach filozofii (Consolatio Philosophiae) Anicio Manlio Torquato, 1701 Oprawa w skórę, podniszczona. Środek bardzo ładny. Stan zachowania przedmiotu dobry, do konserwacji. Wymiary ~8 x 12,6 x 3 cm
More photos and full item description available on auction site here
Starting price | 44 EUR |