II RP, Zestaw odznak Polska Organizacja Wojskowa Bardzo ładny zestaw cenionej organizacji paramilitarnej. Odznaka duża numerowana, z oryginalną nakrętką Michrowskiego. Odznaka pamiątkowa zjazdu w stanie dostatecznym. Przetarcia srebrzenia, patyna. Zestaw zdecydowanie godny polecenia.
Price realized | 184 EUR |
Starting price | 111 EUR |