Roman Empire, Philip I, Sestertius Felicitas Bardzo ładny egzemplarz, drobne spękania i ubytki krążka typowe dla nominału. Ciemna patyna. Awers: popiersie cesarza w wieńcu laurowym, zbroi i paludamentum, w prawo, w otoku legenda:
IMP M IVL PHILIPPVS AVG; Rewers: Felicitas stojąca w lewo, trzyma róg obfitości i kaduceusz, w polach S-C, w otoku legenda:
FELICITAS TEMP. Brąz, średnica 30,5 x 31 mm, waga 21 g, oś 12 h. Reference: RIC 149
Grade: VF+
Price realized | 44 EUR |
Starting price | 44 EUR |