Ancient, Polish and World Coins, Banknotes, Badges, Literature
Part 1: Su, 12.09.2021, from 10:00 AM CEST
Part 2: Mo, 13.09.2021, from 4:00 PM CEST
Part 3: Tu, 14.09.2021, from 4:00 PM CEST
Part 4: We, 15.09.2021, from 4:00 PM CEST
ZSRR, Medal Za obronę Leningradu Mocno znoszony egzemplarz. Pierwsza wersja medalu powstała jeszcze w czasie wojny. Patyna, nalot. Stan zachowania przedmiotu dostateczny. Średnica 32 mm.