Germany, WWI Iron Cross II class - V Ładny egzemplarz. Koluszko sygnowane V. Pod monogramem królewskim data ponownego ustanowienia Krzyża - 1914, na odwrocie pod monogramem królewskim i liśćmi dębu data pierwszego ustanowienia - 1813. Patyna, nalot. Stan zachowania przedmiotu dobry. Wymiary bez koluszka 44 x 48 mm
Price realized | 40 EUR |
Starting price | 31 EUR |