Germany, WWI, Patriotic badge 42cm Bombe Bardzo ładna odznaka patriotyczna z serii poświęconej armacie kalibru 42 cm. Wersja na szpili. Patyna. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Mosiądz, Wymiary 32 x 32 mm.
Price realized | 19 EUR |
Starting price | 11 EUR |