Austro-Hungary, Patriotic badge 1914-1917 Ładna i lubiana odznaka patriotyczna związana z austro-węgierską artylerią konną. Patyna, nalot. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Cynk, wymiary 24 x 51 mm.
Price realized | 31 EUR |
Starting price | 22 EUR |