Austro-Węgry, Klamra do szarfy szpady Ładny, rzadki przedmiot związany z austro-węgierskim umundurowaniem. Patyna, nalot. Lekkie ślady noszenia. Stan zachowania przedmiotu dobry. Mosiądz, wymiary 29 x 43 mm.
Price realized | 56 EUR |
Starting price | 22 EUR |