Germany, Badge, 25 years of the German War Association, Werner&Sohne Berlin Piękna odznaka związkowa. Wykonanie słynnego i cenionego berlińskiego grawera. Zachowana oryginalna wstążka. Delikatne przetarcia srebrzenia, patyna. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Brąz srebrzony, wymiary 35 x 72 mm.
Starting price | 11 EUR |