England, Sword P1879 Ładny egzemplarz w wersji artyleryjskiej z piłą. Powierzchniowa korozja, trawienie. Patyna, nalot. Sygnowania czytelne. Szabla używana głównie przez armię kolonialną. Stan zachowania przedmiotu dobry. Długość całkowita ~80 cm.
Price realized | 348 EUR |
Starting price | 45 EUR |