Germany, WWI Iron Cross II class - Zeich Berlin Ładny egzemplarz. Koluszko z sygnaturą Z przypisywaną Zeichowi z Berlina. Pod monogramem królewskim data ponownego ustanowienia Krzyża - 1914, na odwrocie pod monogramem królewskim i liśćmi dębu data pierwszego ustanowienia - 1813. Patyna, nalot. Stan zachowania przedmiotu dobry. Wymiary bez koluszka 42 x 46 mm
Price realized | 40 EUR |
Starting price | 22 EUR |