Katalog Papierowych Pieniędzy, Jabłoński, Warszawa 1967 Znane, często cytowane opracowanie polskich pieniędzy papierowych. Przydatne przy XIX wiecznych emisjach lokalnych. 340 stron + ilustracje. Oprawa uszkodzona/brak części. Format 11 x 16,5 cm.
Grade: słaby/uszkodzony
Starting price | 4 EUR |