Śląsk cieszyński, Hoczka do żywotka w kształcie lwa, sygnowana CL Interesująca ozdoba stroju cieszyńskiego. Sygnowana CL. Opis: Ukoronowany lew trzymający dwie obręcze. Patyna, nalot. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Srebro(?), wymiary 42 x 58 mm, waga 20,15 g.
Price realized | 31 EUR |
Starting price | 22 EUR |