PRL, Krzyż Srebrny Orderu Wojennego Virtuti Militari - prod. Moskwa Wyśmienity egzemplarz moskiewskiego wykonania Krzyża Srebrnego Orderu Wojennego Virtuti Militari. Patyna, nalot. Stan zachowania przedmiotu zbliżony do idealnego. Wymiary krzyża bez koluszka 38 x 43,5 mm.
Price realized | 489 EUR |
Starting price | 217 EUR |