Polska, Armia Wielkopolska, Orzeł wz.1919 Piękny egzemplarz orła wz.1919 używanego przez Armię Wielkopolską. Coraz rzadszy na rynku aukcyjnym walor. Ślady po mocowaniu. Patyna, nalot. Bity z głęboką kontrą. Opis: orzeł ze skrzydłami uniesionymi ku górze, z głową heraldycznie w prawo, zwieńczoną koroną; Stan zachowania przedmiotu dobry/bardzo dobry. Mosiądz, wymiary 36 x 41,2 mm. Reference: Zawistowski 305
Price realized | 289 EUR |
Starting price | 130 EUR |