Rzeszowski Dom Aukcyjny

Auction VII  –  10 - 11 April 2021

Rzeszowski Dom Aukcyjny, Auction VII

Ancient, Russian, Polish and World Coins and Medals, Banknotes, Badges

Part 1: Sa, 10.04.2021, from 10:00 AM CEST
Part 2: Su, 11.04.2021, from 12:00 PM CEST

Polska, Armia Wielkopolska, Orzeł wz.1919 Piękny egzemplarz orła wz.1919 używanego przez Armię Wielkopolską. Coraz rzadszy na rynku aukcyjnym walor. Ślady po mocowaniu. Patyna, nalot. Bity z głęboką kontrą. Opis: orzeł ze skrzydłami uniesionymi ku górze, z głową heraldycznie w prawo, zwieńczoną koroną; Stan zachowania przedmiotu dobry/bardzo dobry. Mosiądz, wymiary 36 x 41,2 mm. Reference: Zawistowski 305

Price realized 289 EUR
Starting price 130 EUR