Orders, Decorations, Badges, Militaria
Niemcy, Krzyż Żelazny II Klasy - wykonanie zastępcze Ciekawy egzemplarz wykonany w cynie(?) w sposób prymitywny. Patyna, nalot. Stan zachowania przedmiotu dobry. Wymiary 46 x 64 mm.
Price realized | 36 EUR |
Starting price | 22 EUR |