Poland Middleages
Vladislaus III, Bracteat Bogoria coat of arms R6
Vladislaus III, Bracteat Bogoria coat of arms Ładny egzemplarz z ubytkiem kołnierza. Patyna, nalot. Bardzo rzadka typologicznie pozycja. Awers: herb Bogoria. Srebro, średnica 16 mm, waga 0,17 g. Reference: Kopicki 241 (R6)
Grade: VF-
Polen, Poland
Price realized | 107 EUR |
Starting price | 24 EUR |