PRL, Ryngraf Matka Boska Częstochowska - Veritas
Ryngraf w oryginalnym pudełku. Państwowa cecha srebra próby 3 (.800) z probierni warszawskiej używana w latach 1963-1986. Patyna, nalot. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Srebro .800, wymiary 6,8 x 8,5 cm, waga 33 g.
Medal, Medaille Medale polskie
Price realized | 53 EUR |
Starting price | 12 EUR |