Polska, XIX wiek, Tłok pieczętny herb Pilawa - Potoccy
Pięknie wykonany w brązie lub mosiądzu tłok pieczętny z herbem Pilawa i inicjałami A-P. Dedykowane pudełko z epoki w stanie dobrym. Pieczęć imienna należąca najpewniej do kogoś z rodu Potockich, być może Adama lub Andrzeja Potockich. Ślady używania. Patyna, nalot. Ciekawe zdobienia na rękojeści. Stan zachowania przedmiotu dobry. Długość tłoku 9,6 cm, wymiary powierzchni pieczętnej 11 x 18 mm.
Price realized | 208 EUR |
Starting price | 23 EUR |