Ancient, Polish and World Coins, Banknotes, Badges
Part 1: Mo, 25.05.2020, from 6:00 PM CEST
Part 2: Tu, 26.05.2020, from 6:00 PM CEST
Part 3: We, 27.05.2020, from 6:00 PM CEST
Part 4: Th, 28.05.2020, from 6:00 PM CEST
Polska, Odznaka rocznicowa NKN
Odznaka wydana z okazji I rocznicy utworzenia NKN. Resztki plastra na odwrocie. Patyna, nalot. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Wymiary bez spzili 25,5 x 25,5 mm.