Medal nagrodowy ok. 1900, za osiągnięcia w rolnictwie w Prowincji Pomorskiej.
Av.: Herb prowincji Pomorskiej, napis: LANDWIERTSCHAFTSKAMMER FUR DIE PROVINZ POMMERN, Rv.: W wieńcu laurowym napis w czterech wersach FUR LANDWIRTSCHAFT / LICHE LEISTUNGEN, brąz, waga 50,55 g, śr. 50 mm (zdj. pomniejszone), nieznacznie uszkodzone obrzeże, patyna
Grade: XF
Price realized | 28 EUR |
Starting price | 18 EUR |