Śląsk, Brakteat szeroki XIII w., Av.: Orzeł śląski. Kop. 7049 dc, Friedensburg 783, waga 0,60 g., śr. 25,70 mm, przepiękna patyna z połyskiem, doskonale wybity i zachowany egzemplarz, rzadki w takim stanie.
Grade: XF+
More photos and full item description available on auction site here
Price realized | 553 EUR |
Starting price | 112 EUR |