Władysław Jagiełło 1386-1434, półgrosz, Kraków, sygnatura U Wg. katalogu S. Pawlikowskiego, litera U powstała na skutek uszkodzenia litery N. Waga 1,93 g.
Grade: XF+
More photos and full item description available on auction site here
Price realized | 101 EUR |
Starting price | 44 EUR |