Poland XIX century / Russia
POLSKA/ POLAND/ POLEN/ RUSSIA/ RUSSLAND/ РОССИЯ
Poland XIX w./Russia. Nicholas I. 3/4 rubla = 5 zloty 1838, Warszawa
Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod cesarską koroną, z mieczem i jabłkiem królewskim w szponach, po bokach u dołu litery M-WRw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych napis: 3/4 RUBLA. 5 ZŁOT. 1838.Odmiana z 2 jagódkami po piątej gałązce.Patyna.Bitkin 1144; Bitkin 1144, Plage 360
Details: 15,65 g Ag
Condition: 3/3+ (VF/VF+)
Price realized | 380 PLN |
Starting price | 220 PLN |