Poland XIX century / Russia
POLSKA/ POLAND/ POLEN/ RUSSIA/ RUSSLAND/ РОССИЯ
Poland XlX w. /Russia. Nicholas I. 1 1/2 Rubla = 10 zloty 1833 НГ, Petersburg
Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod carską koroną z małą tarczą z orłem polskim na skrzydle. U dołu litery Н-Г (Nikolai Grachev).Rw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych napis: 1 1/2 RUBLA. 10 ZŁOT. 1833Manipulowane tło. Patyna. Plage 313; Davenport 284; Bitkin 1083; Berezowski 10 zł
Details: 30,56 g Ag
Condition: 4 (F)
Price realized | 350 PLN |
Starting price | 200 PLN |