POLSKA/ POLAND/ POLEN / POLOGNE / POLSKO
Poland, Francja. Maria Leszczynska, queen of France. Medal 1739, silver
Aw.: Popiersie Marii Leszczyńskiej w lewo i napis: MARIA D G FR - ET NAV REGINARw.: Pejzaż na tle zachodzącego słońca i napis: COMES FIDISSIMA SOLIS, poniżej: MAISON DE LA REINE 1739Sygnatura pod popiersiem: DU VIVIER F.Maria Leszczyńska jako królowa Francji.Ciemna patyna, połysk, drobne ryski w tle.
Details: 6,88 g Ag 29,4 mm
Condition: 2-/3+ (EF-/VF+)
Price realized | 320 PLN |
Starting price | 120 PLN |