United States / USA
USA. 1 $ Dollar 1882 S, San Francisco NGC MS64
Piękny egzemplarz, intensywny połysk menniczy i wspaniale zachowane detale. Delikatna patyna.
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: NGC MS64 (NGC MS64)
Price realized | 270 PLN |
Starting price | 150 PLN |