Germany / Prussia
Germany, Weimar. 3 mark 1927 A, Bremerhaven
MennicaBerlin.Delikatna patyna, połysk. Bardzo ładnie zachowane. Rzadsza moneta.AKS 75;Jaeger 325
Waga/Weight: 15,02 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2/2+ (EF/EF+)
Price realized | 550 PLN |
Starting price | 200 PLN |