Decorations, Orders, Badges
POLSKA / POLAND / POLEN
Germany, Third Reich. 1940 Aviation Competition Bad
Niewielkie uszkodzenie białej emalii. Bardzo ładny stan zachowania.Wymiary: 61 x 45,5 mm
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: ()
Price realized | 240 PLN |
Starting price | 150 PLN |