Coins Poland People Republic (PRL)
POLSKA / POLAND / POLEN
PRL. 10 zlotych 1966 Kościuszko PCGS MS66 (MAX)
Najwyższa nota gradingowa na świecie w PCGSPiękny, menniczy egzemplarz. Złota patyna.Fischer OB 050
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: PCGS MS66 (MAX) (PCGS MS66 (MAX))
Price realized | 380 PLN |
Starting price | 70 PLN |