Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk

Auction 23  –  14 - 16 December 2019

Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk, Auction 23

Polish, Russian and World Rarities

Part 1: Sa, 14.12.2019, from 9:00 AM CET
Part 2: Su, 15.12.2019, from 9:00 AM CET
Part 3: Mo, 16.12.2019, from 5:00 PM CET

Numismatic literature
Auction Catalog Adolph Hess Nachfolger „Sammlung des Herrn Johann Horsky. Münzen und Medaillen” Frankfurt a. M., 27 Februar 1911
Stron 220, pozycji 7884, tablic 21. Katalog zbioru monet i medali Johanna Horskiego zawierający m.in. monety polskie z okresu od XI do XIX wieku, w tym wiele bardzo cennych. Oprawa współczesna z zachowanymi oryginalnymi okładkami. Stan bardzo dobry. Bardzo rzadki. Notowania: E. E. Clain-Stefanelli poz. 8313.
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: ()

Price realized 2'000 PLN
Starting price 2'000 PLN