Medals and plaques
POLSKA/ POLAND/ POLEN / POLOGNE / POLSKO
Zofia Czartoryska medal for the thirteenth birthday from her mother
Aw.: Poziomy napis w 6 wierszach: SOPHIA / CZARTORYSKA / CUM ANNUM AETAT / AGERET XIII. / MATRIS DONO / TULITRw.: Poziomy napis w 6 wierszach: SOLESQUE / PATRIAE SERENOS / VERE MEO / NITUISSE VIDI / V NONAS MAJI / MDCCXCIDuży efektowny medal. Ciemna patyna, poprawiane tło, próba nawiercenia. Rzadka pozycja nawet w tym stanie zachowania.Raczyński 586
Waga/Weight: 60,69 g Ag Metal: Średnica/diameter: 55 mm
Stan zachowania/condition: 3- (VF-)
Price realized | 800 PLN |
Starting price | 800 PLN |