Sigismund III Vasa
POLSKA/ POLAND/ POLEN/ LITHUANIA/ LITAUEN
Zygmunt III Waza. Szostak (6 groszy) 1626 i 1627 Krakow (Cracow), group 2 pieces
Delikatny połysk w tle, patyna.Kopicki 1264/1266
Waga/Weight: Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3/3+ (VF/VF+)
Price realized | 106 PLN |
Starting price | 70 PLN |