Sigismund III Vasa
POLSKA/ POLAND/ POLEN/ LITHUANIA/ LITAUEN
Zygmunt III Waza. Ort (18 groszy) 1623 Bydgoszcz (Bromberg)
Patyna, resztki połysku.
Waga/Weight: 6,32 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 135 PLN |
Starting price | 60 PLN |