COLLECTION Medieval coins
POLSKA/POLAND/POLEN/SCHLESIEN/GERMANY/TEUTONIC ORDER
Gaznawidzi - Mulitpla Dirhemowa Sułtan Mahmud 998-1030 AD tytuly Abasydzikie Caliph al-Qadir, Abberabah
Bardzo ładny stan zachowania. Połysk , delikatna patyna.Mitchiner WOI 765
Waga/Weight: 9,23 g Ag Metal: Średnica/diameter: 45 mm
Stan zachowania/condition: 2+ (EF+)
Price realized | 350 PLN |
Starting price | 200 PLN |