Numismatic literature
Auction Catalog Andrew C. Zabirskie Collection Glendining’S 1989, London
Bogaty zbiór medali, talarów i dukatów starej Polski.Oprawa miękka. Bardzo dobry stan zachowania.Wymiary: 18,4 x 24,5 cm.
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: ()
Price realized | 100 PLN |
Starting price | 100 PLN |