Numismatic literature
Auction Catalog Adolph Hess Nachfolger „Sammlung des Herrn Johann Horsky. Münzen und Medaillen” Frankfurt a. M., 27 Februar 1911
Stron 220, pozycji 7884, tablic 21. Katalog zbioru monet i medali Johanna Horskiego zawierający m.in. monety polskie z okresu od XI do XIX wieku, w tym wiele bardzo cennych. Oprawa współczesna z zachowanymi oryginalnymi okładkami. Stan bardzo dobry. Bardzo rzadki. Notowania: E. E. Clain-Stefanelli poz. 8313.
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: ()
Price realized | 2'000 PLN |
Starting price | 2'000 PLN |